NIL – Andrzej Matyja – prośba o wyjaśnienie zachowania Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej – J.Różańskiego ws. Marcina Sowińskiego

Aktualizacja 14 kwiecień

Otrzymaliśmy odpowiedź od NIL

 

Aktualizacja 16 marca o 15:29
Wchodząc na przesłuchanie w charakterze świadka w dniu dzisiejszym w OIL w Szczecinie Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej Profesor medycyny, kolega z roku😭 zażądał ode mnie założenia maseczki, a ja go poinformowałem, że mam przy sobie zgodnie z Art 6 Rozporządzenia medyczne zaświadczenie o moim zwolnieniu z obowiązku zakładania maseczek. Nawet nie chciał tego zaświadczenia zobaczyć.

Rzecznik podniesionym głosem, z hukiem, krzycząc wyrzucił mnie z pokoju, był w postawie gotowej do rękoczynu i zażądał ode mnie natychmiastowego opuszczenia pomieszczeń Izby lekarskiej, czym uniemożliwił mi składanie wyjaśnień w mojej sprawie oraz uniemożliwił mi wbrew prawu zapoznanie się z przedmiotem wezwania mnie jako świadka! Zawiadomiłem w tej sprawie Komisariat Policji Pogodno w Szczecinie oraz zawiadomiłem Straż Miejską w Szczecinie, funkcjonariusze Straży Miejskiej byli w siedzibie OIL w Szczecinie, funkcjonariusze policji nie zdążyli przed zamknięciem OIL w Szczecinie o godzinie 15.30. ale jak mam nadzieję, ukrają Rzecznika mandatem wkrótce.

Lekarz Marcin Sowiński ze Szczecina protestujący przeciwko prześladowaniom niezaszczepionych medyków: Nie jestem antyszczepionkowcem! | Głos Szczeciński (gs24.pl)

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these