VI międzynarodowy protest PRZECIW PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ

Weź udział w VI Międzynarodowym Proteście Przeciw Przymusowi Szczepień, który rozpocznie się 4 czerwca 2022 o godz. 12:00 w Warszawie na placu Krasińskich.Rodzice w Polsce od 5 lat na początku czerwca żądają respektowania podstawowych praw przechodząc ulicami Warszawy w wielotysięcznym marszu. Zapraszają do niego inne kraje.Po naciskiem urzędów państwowych od dawna wymuszana jest zgoda na podanie noworodkom, wcześniakom oraz małym dzieciom, szczepionek od pierwszych chwil życia. Skutki są dramatyczne i systemowo ukrywane. To na oddziałach noworodkowych i w poradniach pediatrycznych rodził się totalitaryzm.

Teraz dotyka to każdego, a globalne plany odgórnego sterowania walką z „pandemią” przez WHO budzą obawy.

Świat, w którym chcemy żyć to miejsce przyjazne, pełne miłości, życzliwości dla drugiego człowieka, gdzie naturalna odporność jest wspierana od pierwszych chwil życia.

Nasz cel to wolność i zdrowie, pełna dobrowolność szczepień oraz poszanowanie prawa do wolnej i świadomej zgody. Wierzymy, że jest to możliwe, bo „ludzi dobrej woli jest więcej”.

Bądź z nami 4 czerwca!https://stopnop.com.pl/protest2022/Pomóż zareklamować protest!

Wydrukuj i roznieś ulotki protestu!http://vaccineappeal.com/?page_id=396

Kup koszulkę protestu! Dla całej rodziny!

Damska // Męska // Dziecięca

Zgłoś się przez email stopsegregacji@gmail.com lub po prostu opisz krótko historię na czerwonej kartce i przywieź na protest. Tylko w ten sposób możemy ostrzec innych! Nową inicjatywą będzie otwarte studio, gdzie m.in. zostaną nagrane rozmowy ze świadkami tragedii dotyczących NOP (niepożądanych odczynów poszczepiennych) i tyranii medycznej.

Włącz się w organizację protestu:
Zapraszamy wszystkie organizacje i środowiska, którym bliska jest idea suwerenności medycznej do włączenia się w festiwal wolności i zdrowia, który odbędzie się podczas VI Międzynarodowego Protestu Przeciw Przymusowi Szczepień. Oprócz tradycyjnego przemarszu przez główne ulice Warszawy, na placu Krasińskich organizacje będą mogły postawić stoiska żeby promować swoją działalność podczas całego protestu, a zwłaszcza podczas przemów na początku i końcu wydarzenia.

Zgłoszenia organizacji:
stopsegregacji@gmail.com Wesprzyj działania www.stopnop.com.pl/darowiznaWięcej informacji o zagrożeniach związanych z WHO www.stopnop.com.pl/who

Dołącz do Międzynarodowego Protestu Przeciw Przymusowi Szczepień 4 czerwca 2022 12:00 www.stopnop.com.pl/protest2022
Broń się przed przymusem szczepień!www.stopnop.com.pl/taktyka

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these