Dane VAERS wskazują na 50-krotnie większą liczbę ciąż pozamacicznych po szczepionkach COVID niż po wszystkich szczepionkach w ciągu ostatnich 30 lat

Masakra w postaci zgonów nienarodzonych dzieci po podaniu kobietom ciężarnym szczepionki COVID-19 staje się coraz gorsza, im bardziej zostaje badana.

Ostatni zrzut danych do rządowego systemu zgłaszania niepożądanych zdarzeń poszczepiennych (VAERS) wykazał 2 620 zgonów płodów, co oznacza więcej zgonów płodów, niż zgłoszono w VAERS po WSZYSTKICH szczepionkach w ciągu ostatnich 30 lat, jednym z „objawów”, który jest śledzony w VAERS, a którego nie uwzględniono – jest ciąża pozamaciczna, która również kończy się śmiercią płodu.

WebMD definiuje „ciążę pozamaciczną”

Ciąża pozamaciczna, to sytuacja, w której zapłodnione jajo rośnie poza macicą kobiety, gdzieś w jej brzuchu. Może to spowodować krwawienie zagrażające życiu i wymaga natychmiastowej pomocy medycznej. W ponad 90% przypadków jajo zagnieżdża się w jajowodzie. Jest to tzw. ciąża kanalikowa.

Ponieważ zapłodnione jajo nie może przetrwać poza macicą, lekarz będzie musiał je usunąć. Stosuje się jedną z dwóch metod: leki lub operację.

żródło: www.webmd.com

W VAERS ciąże pozamaciczne po zastrzykach COVID-19 w ciągu ostatnich 11 miesięcy – ukazały 52 przypadki, w których kobieta otrzymała zastrzyk COVID-19, a następnie stwierdzono u niej ciążę pozamaciczną. (Źródło.) Następnie przeprowadzono dokładnie takie samo wyszukiwanie, ale wykluczono „szczepionki” COVID-19 i otrzymano wynik 30 przypadków, w których kobieta otrzymała zatwierdzoną przez FDA szczepionkę, a następnie zgłosiła ciążę pozamaciczną po WSZYSTKICH szczepionkach w ciągu ostatnich ponad 30 lat. (Źródło.)

Oznacza to, że po zastrzykach COVID-19 u kobiet w ciąży przez ostatnie 11 miesięcy nastąpił 50-krotny wzrost liczby ciąż pozamacicznych w porównaniu z kobietami w ciąży otrzymującymi szczepionki przez ostatnie 30+ lat. A jeżeli każdy człowiek z dostępem do Internetu może przeprowadzić takie wyszukiwanie w rządowych bazach danych VAERS, to można być pewnym, że FDA i CDC również to potrafią i że są świadome tego ryzyka.

To jest przestępstwo. To nic innego jak barbarzyńska przymusowa sterylizacja, która kiedyś była legalna w USA, ale później została zdelegalizowana jako część ruchu eugenicznego, który cenił pewne istoty ludzkie nad innymi i jest częścią nazizmu. Widzimy wiele przykładów takich śmierci płodów i wiele z nich już zostało opublikowanych, ale poniżej zamieszczamy kolejne, w związku z napływającymi doniesieniami.

W szpitalu w Vancouver 13 martwych urodzeń w ciągu 24 godzin

Niedawno dwóch lekarzy i kilku protestujących w Kanadzie zebrało się w Lions Gate Hospital w North Vancouver, aby poprosić Królewską Kanadyjską Policję Konną o postawienie zarzutów urzędnikom służby zdrowia w Kolumbii Brytyjskiej po tym, jak doniesiono, że w ciągu 24 godzin doszło do 13 martwych urodzeń.

Breaking-news.ca has a video of this protest here.

11 listopada, godz. 1:00 – 3:00 Wejście awaryjne szpitala Lions Gate, North Vancouver. Wiec z dr Mel Bruchet i dr Daniel Nagase. Rozmawiali oni z RCMP, a następnie udali się do wejścia awaryjnego. Pan doktor będzie wdzięczny za nasze wsparcie, aby razem z nim podnosić świadomość niebezpieczeństw związanych z tym eksperymentalnym zastrzykiem. Dotychczas średnio w miesiącu odnotowywano 1 martwe urodzone dziecko. Ostatnio w ciągu 24 godzin nastąpiło 13 martwych urodzeń u kobiet, które przyjęły eksperymentalny zastrzyk. Media o tym nie informują. Big pharma dba o media, a media milczą.

Źródło: breaking-news.ca

Mój wnuk…

Wczoraj wieczorem, 21 listopada 2021 r. pewna kobieta zamieściła w mediach społecznościowych informację, że jej córka, która była w 8,5 miesiącu ciąży i miesiąc temu wzięła zastrzyk COVID-19, urodziła martwego wnuka w szpitalu w Vancouver.

Mój wnuk właśnie urodził się martwy w szpitalu w Vancouver w 8 i pół miesiącu ciąży. Moja córka dostała miesiąc temu tę przeklętą szczepionkę – truciznę, ponieważ nie mogła chodzić do restauracji, a ludzie świrowali, że jest nieszczepiona. Chcę pozwać rząd.

– @barbcraig7

Naigrywała się

Inna kobieta w mediach społecznościowych, która otrzymała już dwa zastrzyki COVID-19, wyśmiewała „antyszczepionkowców”, ale potem poszła i dostała „zastrzyk przypominający” w ciąży, a wkrótce potem poroniła.

15 martwych dzieci

Oto post z mediów społecznościowych kogoś z Australii, kto tworzy „Angel Babies” dla rodzin, które urodziły martwe dzieci, i o niedawnym wzroście ich działalności.

Wiele osób wie, czym się zajmuję. Niewiele mnie to interesuje. Mam jednak problem z ilością martwo urodzonych dzieci, które przyjmuje ostatnio co tydzień. To, co było wizytą dwa do trzech razy w roku w szpitalu w Gosford, teraz staje się zbyt częste! Nie wspominam nawet o tym, ile dzieci widzą nasze inne pracownie. W zeszłym tygodniu urodziło się 15 martwych dzieci! PIĘĆDZIESIĄT w kostnicy w JEDNYM szpitalu! Co to jest, u diabła? To nie jest przypadek, proszę sobie uświadomić, to jest to, co nasze bzdurne mandaty rządowe robią z ludźmi.

Z bazy VAERS

Ale jednym z otrzeźwiających faktów, który jest pokazywany przez rząd USA w danych VAERS, a o którym nikt inny nie informuje, nawet media alternatywne, jest to, że te zastrzyki w rekordowym tempie zabijają nienarodzone dzieci jeszcze w łonie matki, a CDC nadal nie zaktualizowało swoich zaleceń dotyczących szczepionek COVID-19 i kobiet w ciąży, pomimo tych szkodliwych danych.

Wykaz aktualnie zgłaszanych przypadków do bazy VAERS – (Search Results from the VAERS Database (medalerts.org))

Oto reportaż wideo, który zrobiliśmy w zeszłym miesiącu, zawierający kilka niefortunnych, makabrycznych przykładów tego, co te strzały robią nienarodzonym dzieciom.


Żródło:
healthimpactnews.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these