Dołącz do nas

Kochani!

Jesteśmy zwykłymi medykami, którzy założyli stowarzyszenie bo nie zgadzamy się z tym co aktualnie się dzieje w ochronie zdrowia. Chcemy walczyć z niesprawiedliwością, absurdami szczególnie jeśli dotyka to pracowników służby zdrowia. Udało się pomóc wielu medykom, którzy byli szykanowani i zmuszani w myśl rozporządzenia do przyjęcia preparatu. Staramy się być na bieżąco z informacjami dotyczącymi wiadomej sprawy.


Byliśmy kompletnie zieloni, pomogła nam Pani mec. Joanna Kapczyńska, dzięki niej zaczęliśmy zdobywać wiedzę i doświadczenie ale jest nas zbyt mało. Potrzebujemy realnego wsparcia przede wszystkim fizycznych osób z różnych regionów, które mogłyby nas reprezentować. Na pewno są wśród Was takie osoby. Zmobilizujcie się bo walczymy w imię wspólnego dobra.


Decydenci nie śpią, mają już plan na najbliższe miesiące i musimy się bronić! Musimy łączyć siły z innymi wolnościowymi stowarzyszeniami, żeby rosnąć w siłę! Potrzebujemy ludzi z różnych miast, miasteczek, wsi, którzy by nas reprezentowali! Czasami trzeba pójść na protest, czasami kogoś wesprzeć a czasami kogoś posłuchać i się przyłączyć. Jeśli macie obawy – my też je mieliśmy!
Nie taki diabeł straszny.

Zgłaszajcie się na maila (kontakt@medycynadziei.pl) lub messengera – potrzebujemy rąk do pracy!

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these