Jedna na 800 osób w wieku powyżej 60 lat, które zaszczepiły się na COVID-19, umiera, mówi naukowiec.

Wtorek, 09 sierpnia 2022 Autor: Ethan Huff
Ten artykuł może zawierać stwierdzenia, które odzwierciedlają opinię autora

Szczepionki p/COVID-19 śmiertelne

Holenderski wakcynolog, który współtworzył różne szczepionki, twierdzi, że te na koronawirusa z Wuhan (Covid-19) są wyjątkowo śmiertelne. Według Dr. Theo Schetters, jedna na 800 osób w wieku powyżej 60 lat, która zostanie zaszczepiona umrze z tego powodu. Jest to zdumiewająco wysoka śmiertelność, której nie chcą przyjąć do wiadomości zachodnie media. Jeśli chodzi o amerykańską opinię publiczną, zastrzyki z chińskiego wirusa są „bezpieczne i skuteczne” i zatrzymują wirusa w miejscu – Tak przynajmniej twierdzą urzędnicy państwowi i gadające głowy mediów, które wmawiają, że wszyscy powinniśmy się zamknąć i zakasać rękawy.

Rząd holenderski, jak twierdzi Schetters, stwierdził, że od czasu wprowadzenia zastrzyków w ramach operacji „Warp Speed” (red. federalny program mający za zadanie przyspieszenie wdrożenia szczepionek), w Holandii występuje nadmiar zgonów. Pewną rolę odgrywa również czas podawania zastrzyków oraz ich liczba. Schetters, odznaczony Medalem Honorowym Wydziału Farmacji Uniwersytetu w Montpellier we Francji, powiedział dr Robertowi Malone, wynalazcy technologii szczepionek mRNA (messenger RNA), że holenderscy lekarze widzą „różnego rodzaju objawy, które nie wiedzą, co to jest”.

„W Holandii, dodał, „teraz jest bardzo jasne, że istnieje dobra korelacja między liczbą szczepień, które są podawane ludziom, a liczbą osób, które umierają w ciągu tygodnia po nich”, zauważając dalej, że zastrzyki „potencjalnie wpływają na wszystkie organy”.

– twierdzi Schetters

Jeden na 800 to tylko krótkotrwały zgon – a co z ludźmi, którzy umrą za miesiące lub lata z powodu tych zastrzyków? Zazwyczaj w przypadku danej szczepionki istnieje ogólny zestaw skutków ubocznych, które, jeżeli pojawiają się u pacjenta, są jednolite i łatwe do zidentyfikowania. Nie jest tak w przypadku zastrzyków z wirusem chińskim.

Korelacja jest tak niezaprzeczalna

Według Schettersa, działania niepożądane zastrzyków Covid są zmienne i liczne, co sprawia, że trudno je zarówno określić ilościowo, jak i zakwalifikować do celów gromadzenia danych. Szkodliwość zastrzyku „może być czymkolwiek”, mówi, a jej ujawnienie jest „bardzo trudne na poziomie statystycznym”.

„I właśnie dlatego robimy analizy dotyczące śmiertelności z wszystkich przyczyn, bo powiedzmy, no dobrze, a jeżeli nie wiemy, co dokładnie jest związane ze szczepieniem, to oczywiście problemy z krzepliwością, zapalenie mięśnia sercowego, to wiemy, ale w tej chwili dzieje się jeszcze wiele innych rzeczy”

– dodał w rozmowie z Malone.

Korelacja jest tak niezaprzeczalna, że Schetters napisał list do dyrektora Instytutu Zdrowia w Holandii, aby poinformować go o wynikach badań. Ma nadzieję, że kraj ten potraktuje sprawę poważnie i być może nawet wstrzyma wszelkie dalsze podawanie zastrzyków.

„Teraz w Holandii widać wyraźnie, że istnieje dobra korelacja między liczbą szczepień, którym poddaje się ludzi, a liczbą osób, które umierają w ciągu tygodnia po szczepieniu. Powiedzmy, że w tym tygodniu wykonaliśmy 10.000 szczepień. W tym tygodniu mamy około 125 zgonów.”

„Więc to, co zrobiliśmy, to napisaliśmy list polecony do dyrektora naszego Instytutu Zdrowia, przedstawiając wyniki i wyrażając moje obawy” – wyjaśnił Schetters swoje działania. „I tylko z pytaniem, z punktu widzenia ostrożności, proszę o ponowne rozważenie strategii szczepień, ponieważ uważam, że jest to prawdziwe ostrzeżenie. I nie chodzi o to, że wszyscy umrą. Właściwie, jak sobie to z grubsza obliczę, to jest to jeden na 800”. Proszę pamiętać, że są to tylko natychmiastowe zgony, które następują w ciągu pierwszego tygodnia po szczepieniu. Ile jeszcze osób umrze po zastrzyku miesiące, a nawet lata później, które nigdy nie zostaną zestawione z pozostałymi danymi?


Źródło:
One out of every 800 people over 60 who gets vaccinated for covid DIES, says scientist – NaturalNews.com
Covid Vaccines Are Killing One in Every 800 Over-60s and Should Be Withdrawn Immediately, Says Leading Vaccine Scientist – The Daily Sceptic
Theo Schetters | IVVN (intvetvaccnet.co.uk)

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these