Już 80 kanadyjskich lekarzy medycyny zmarło po szczepieniu.

Na całym świecie wciąż rośnie ogromna liczba mężczyzn, kobiet i dzieci, którzy odnieśli obrażenia lub zmarli w wyniku wymuszonych i fałszywie przedstawionych szczepień. Oto ostatnie zestawienie rosnącej liczby zmarłych w Kanadzie lekarzy (obecnie 80). Poniżej znajduje się drugi list dr Makisa do Kanadyjskiego Stowarzyszenia Medycznego, w którym prosi o wypełnienie swoich obowiązków: zbadanie śmierci i masakry związanej z zastrzykami oraz wstrzymanie nakazu wykonywania szczepień przez pracowników służby zdrowia.

Dr William Makis MD, FRCPC
Służba zdrowia Alberty (AHS)
Uniwersytet Alberta, Wydział Radiologii
5970 Mullen Way, Box.36560, Edmonton, AB, T6R 0T4
Email: makisw79@yahoo.com, GETTR: @MakisMD


15 października 2022 r.
Canadian Medical Association (CMA)
1410 Blair Towers Place, Suite 500
Ottawa, ON, K1J 9B9


Szanowni Państwo, Prezesi CMA dr Alika Lafontaine (2022-23) i dr Katharine Smart (2021-22),

Re: Nagła śmierć 80 młodych kanadyjskich lekarzy od czasu wprowadzenia szczepionki COVID-19

3 września 2022 r. napisałem do Pana list w sprawie nagłych i niespodziewanych zgonów 32 młodych lekarzy kanadyjskich od czasu wprowadzenia szczepionek COVID-19, w którym wyraziłem obawy, że szczepionki COVID-19 i obowiązek szczepień przyczyniły się do tych nagłych zgonów. List ten był wiele razy cytowany w mediach społecznościowych, obejrzały go miliony ludzi na całym świecie, został przetłumaczony na dziesiątki języków i stał się tematem licznych podcastów, wywiadów z mediami, filmów internetowych i artykułów informacyjnych. Na całym świecie pojawiło się ogromne zainteresowanie tym, co zabija kanadyjskich, w pełni zaszczepionych COVID-19 młodych lekarzy. Niestety, liderzy kanadyjskiej służby zdrowia, w tym CMA, nie podzielają tego zainteresowania. Oboje nie odpowiedzieliście lub odmówiliście odpowiedzi na mój list, a także nie odpowiedzieliście lub odmówiliście odpowiedzi na zapytania amerykańskiego filantropa Steve’a Kirscha, jak również na zapytania dziennikarzy.

Teraz przekazuję Panu aktualizację informacji o 80 młodych kanadyjskich lekarzach, którzy zmarli nagle lub niespodziewanie od czasu wprowadzenia szczepionek COVID-19. Od czasu mojego poprzedniego listu zmarło czterech kolejnych lekarzy, a liczba tych niespodziewanych zgonów rośnie. Nie może Pan dalej tego ignorować. Mój zespół zgromadził bazę danych 1638 zgonów kanadyjskich lekarzy w latach 2019-2022, z czego 972 pochodzi z własnej strony internetowej CMA. Nasza wstępna analiza tych obszernych danych sugeruje, że liczba zgonów kanadyjskich lekarzy w wieku poniżej 50 lat w 2022 roku będzie 2-krotnie wyższa w porównaniu ze średnią z lat 2019-2020. Co szokujące, zgony kanadyjskich lekarzy w wieku poniżej 40 lat będą już w 2022 r. 5-krotnie wyższe w porównaniu ze średnią z lat 2019-2020, a zgony kanadyjskich lekarzy w wieku poniżej 30 lat będą 8-krotnie wyższe! Uniwersytet McMaster poinformował niedawno o nagłej śmierci 3 młodych, w pełni zaszczepionych COVID-em rezydentów medycznych latem 2022 roku, co jest wydarzeniem bez precedensu. Wszyscy kanadyjscy studenci medycyny i rezydenci zostali zmuszeni do nienaukowego, nieetycznego, okrutnego i szkodliwego mandatu szczepionki COVID-19. Jeszcze raz proszę Pana o przypomnienie sobie przysięgi Hipokratesa oraz własnego Kodeksu Etycznego CMA i wezwanie do natychmiastowego zaprzestania stosowania wszystkich szczepionek COVID-19 w kanadyjskiej służbie zdrowia.

Dziękuję,

Dr William Makis MD, FRCPC


Źródło:
80 Canadian MDs “boosted” and dead ‣ Dr Mark Trozzi (drtrozzi.org)

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these