Niemiecka Federacja Szpitali domaga się wycofania obowiązku szczepień po ujawnieniu ogromnych skutków ubocznych.

W niecały tydzień po tym, jak niemieckie Ministerstwo Zdrowia przyznało, że 1 na 5.000 podanych zastrzyków Covid powoduje poważne skutki uboczne, niemiecka federacja szpitali wzywa do wycofania obowiązku szczepień dla personelu medycznego. „Kontynuowanie go nie jest rozsądne”. Do tej pory Niemiecka Federacja Szpitali (DKG) opowiadała się za obowiązkowymi szczepieniami dla personelu pielęgniarskiego i opiekuńczego. Jednak zgodnie z oficjalnym oświadczeniem stowarzyszenie, które podlega Ministerstwu Zdrowia, zmienia teraz swoje stanowisko, ponieważ szczepienia mają niewielkie znaczenie przeciwko wariantowi omikronowemu.

„Zgodnie z aktualnymi wynikami badań kontynuacja nie jest rozsądna i nie nadaje się do przeniesienia”

– powiedziała w środę wiceprzewodnicząca zarządu Henriette Neumeyer w rozmowie z Redaktionsnetzwerk Deutschland.

„W czasach wariantu Delta obowiązek szczepienia pracowników służby zdrowia wydawał się mieć duże znaczenie ochronne, również dla grup wrażliwych w szpitalach”, Neumeyer broni wcześniejszego stanowiska DKG. „Wraz z wariantem omikronowym stało się to nieaktualne”.

Szczepienia obowiązkowe

W grudniu ubiegłego roku rząd niemiecki zatwierdził obowiązkowe szczepienia pracowników służby zdrowia. Pracownicy instytucji, w których przebywają osoby szczególnie wrażliwe, jak domy opieki i kliniki, musieli od połowy marca 2022 r. wykazać, że zostali zaszczepieni lub wyleczeni. Zgodnie z ustawą, przepis ten obowiązuje tylko do końca roku i zostanie zniesiony, jeżeli ustawa chroniąca przed zakażeniami nie zostanie ponownie zmieniona.

Zastrzyk prowadzi do poważnych skutków ubocznych

Niemieckie ministerstwo zdrowia oficjalnie przyznało w ubiegłą środę, że 1 na 5.000 wykonanych zastrzyków powoduje „poważne skutki uboczne” – hospitalizację, trwałe kalectwo lub śmierć. Ktoś, kto otrzyma cztery zastrzyki, ma 1:1250 szans na te niszczące skutki.

W ten sposób władze po raz pierwszy oficjalnie przyznały, że istnieje poważny problem bezpieczeństwa eksperymentalnych zastrzyków przeciwko COVID, które na całym świecie były podawane miliardy razy. Według oficjalnych danych, do tej pory w samych Niemczech dziesiątki tysięcy ludzi zostało już hospitalizowanych, unieruchomionych lub zabitych. W danych nie uwzględniono „łagodnych” skutków ubocznych, z powodu których ludzie musieli zgłaszać się do lekarza, takich jak problemy z miesiączkowaniem, problemy z sercem lub drgawki. Ponadto uwzględniono tylko przypadki zgłoszone przez lekarzy.

Dane obejmowały 5.862 zgłoszenia podejrzenia wystąpienia działań niepożądanych u dzieci i młodzieży. Spośród tych zgłoszeń 186 podejrzewanych działań niepożądanych wystąpiło u dzieci poniżej 5 roku życia, a 124 u dzieci w wieku od 15 miesięcy do 4 lat. Sześćdziesiąt jeden podejrzewanych działań niepożądanych zgłoszono u niemowląt, których matki były szczepione podczas karmienia piersią.

Polityka szczepień zagrożona na całym świecie

Wyznanie Ministerstwa Zdrowia otwiera drzwi dla ofiar szczepionek do składania pozwów przeciwko władzom, które zawsze twierdziły, że szczepionki są bezpieczne. Podkłada również bombę pod obecne i przyszłe kampanie szczepień na całym świecie. Ponadto orzeczenie to może mieć daleko idące konsekwencje prawne dla rządów, które teraz chcą narzucić obowiązek szczepień. Nie ma absolutnie żadnego naukowego poparcia dla szczepienia zdrowych dzieci eksperymentalnymi zastrzykami. Dzieci poniżej dwudziestego roku życia mają statystycznie 99,9987 procent szans na przeżycie infekcji wirusem Covid. Prawdopodobieństwo śmierci z powodu Covida u zdrowych dzieci jest jeszcze mniejsze.

Niemiecka Federacja Szpitali w swoim oświadczeniu nie wspomina nic o przyznaniu się Ministerstwa Zdrowia do szkodliwości zastrzyków Covid. Uderzające jest jednak to, że Niemiecka Federacja Szpitali zmieniła swoje stanowisko w sprawie obowiązku szczepień dla pracowników służby zdrowia niecały tydzień później.


Żródło:
German Hospital Federation Demands Withdrawal of Vaccination Mandate After Massive Side Effects Revealed – RAIR (rairfoundation.com)
Amy Mek – Dziennikarz śledczy: Zakazana w części Europy, Poszukiwana przez kraje islamskie, Zagrożona przez grupy terrorystyczne,
Ścigana przez lewicowe media, Oczerniana przez elity Hollywood i fałszywych przywódców religijnych.

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these