Dr Ratkowska w Realu24

Stała się rzecz niesłychana i absolutnie haniebna. Adam Niedzielski zwany ministrem zdrowia  próbuje przymusić pracowników polskiej służby zdrowia do przyjęcia eksperymentalnych preparatów genetycznych forsowanych jako tzw. szczepionki przeciw Covid-19.Są to preparaty w III fazie badań klinicznych (wstępne wyniki mają być w 2023 roku), dopuszczone pod warunkiem że rzekomo nie ma skutecznych leków (co jest nieprawdą).Są one nieskuteczne – nie zapobiegają zachorowaniu ani zgonom z powodu Covid-19, ale co gorsza wywołują bardzo liczne ciężkie powikłania i okaleczenia oraz zgony. Ludzie umierają z powodu powikłań zakrzepowo-zatorowych, zapaleń  autoimmunologicznych narządów min. serca, mózgu, powikłań neurologicznych min. galopującego otępienia w wyniku degeneracji centralnego układu nerwowego, szybko  postępującej choroby nowotworowej i innych – lista jest długa i otwarta. Umierają ludzie młodzi i dzieci na zawały serca, zatorowość płucną z powodu tych preparatów.

Wg badań conajmniej 30- krotnie zwiększyła się ilość poronień i martwych urodzeń wśród kobiet w ciąży które nakłoniono albo zastraszono żeby przyjęły te preparaty. Ilość nowotworów wzrosła 300-krotnie.

https://itvwrzeczysamej.blogspot.com/2022/01/tragiczna-pandemia-poszczepiennych.htmlhttps://itvwrzeczysamej.blogspot.com/2022/02/utajnione-badania-i-szokujace-wyniki.html 

W samej tylko Unii Europejskiej i Stanach Zjednoczonych do oficjalnych baz powikłań po przyjęciu tych preparatów zgłoszonych jest oficjalnie prawie 65 tysięcy zgonów co wg naukowych szacunków stanowi zaledwie ok. 1% co daje nam 6,5 milionów zmarłych i dziesiątki milionów ludzi okaleczonych, i liczby te rosną w zastraszającym tempie.

https://healthimpactnews.com/2022/40000-deaths-following-covid-shots-in-european-database-as-life-insurance-death-claims-skyrocket/
Oracle BI Interactive Dashboards – DAP (europa.eu)
Oracle BI Interactive Dashboards – DAP (europa.eu)
Oracle BI Interactive Dashboards – DAP (europa.eu)
Oracle BI Interactive Dashboards – DAP (europa.eu)
https://medalerts.org/vaersdb/findfield.php?TABLE=ON&GROUP1=CAT&EVENTS=ON&VAX=COVID19https://healthimpactnews.com/determining-the-vaers-under-reporting-multiplier/ 

Wg badań naukowych przeprowadzonych przez niezależne ośrodki naukowe na świecie 99% składu tych zastrzyków stanowi wodorotlenek grafenu który jest silnie toksyczny dla organizmu ludzkiego i jest jedną z głównych przyczyn w/w powikłań, są tam też metale ciężkie, stopy metali, glikol polietylenowy i inne toksyczne substancje.

https://www.orwell.city/2021/07/absorption-signal.html 

Artykuł 39 Konstytucji Rzeczpospolitej mówi że nikt nie może być poddany eksperymentowi naukowemu, w tym medycznemu bez dobrowolnie wyrażonej zgody. Zatem wymyślony obowiązek przyjęcia tych preparatów stanowi zaprzeczenie naszej konstytucji. Sprawę pogarsza fakt że te preparaty stanowią bezpośrednie zagrożenie życia i zdrowia ludzi, i w związku z tym powinny być wycofane. Wmuszanie ich ludziom jest przestępstwem ściganym zgodnie z artykułami Kodeksu Karnego, min. art. 156, 165, 255, 160.   W myśl art. 304 Kodeksu Postępowania Karnego zawiadomienie prokuratury stanowi wręcz obowiązek. Można to zrobić zbiorowo lub indywidualnie.   Korzystajmy z egzekwowania prawa które ma za zadanie nas chronić.   Przestępstwo popełniają też pracodawcy którzy próbują zmusić do w/w procederu, a więc i oni narażają się na zawiadomienia przeciwko nim do prokuratur.  

Zawiadomienie do prokuratury:

Żądania i wypowiedzi pracodawców, urzędników należy żądać na piśmie kierowanym imiennie do nas. Jeżeli nam tego odmawiają, nagrywajmy ich wypowiedzi co będzie dowodem w sądzie (jest to zgodne z prawem gdy nagrywamy to jako naszą rozmowę z pracodawcą).   Ktokolwiek próbuje wymusić informację o tzw. „zaszczepieniu przeciw Covid -19” – ponieważ są to dane szczególnie osobiste – łamie przepisy o ochronie danych osobowych (RODO), absolutnie nie musimy odpowiadać bo to nasza prywatna sprawa. Zawiadomienia należy składać do Prezesa Urzędu Danych Osobowych (winnym grożą sankcje karne i finansowe).   Łamanie praw pracowniczych jak grożenie zwolnieniem z pracy, niedopuszczeniem do stanowiska pracy należy zgłaszać do Sądu Pracy i Państwowej Inspekcji Pracy.  W przypadku niedopuszczenia do stanowiska pracy należy wezwać policję żeby sporządziła notatkę która będzie dowodem w sądzie. 

Straszenie wysłaniem na bezpłatny urlop jest bezprawne bo bezpłatny urlop może być tylko z inicjatywy pracownika.   Straszenie finansowymi karami jest bezprawne, zawiadomienia należy składać do Sądu Administracyjnego.   Z kolei do wydziałów cywilnych sądów rejonowych należy składać pozwy o odszkodowania z tytułu naruszenia naszych dóbr osobistych i poniesionych strat.   Zachęcamy do składania zawiadomień do prokuratur także naszych rodaków nie będących medykami, tak jak to zrobił niedawno prezydent Siemianowic Śląskich P. Rafał Piech.   Sprawa jest tym bardziej skandaliczna że działania Adama Niedzielskiego prowadzą do coraz większej zapaści służby zdrowia – zamykania kolejnych szpitali i przychodni z braku personelu medycznego.    W obliczu zagrożenia wojną są nożem wbitym w plecy polskiej służby zdrowia i polskiego Narodu.   Brońmy naszych niezbywalnych praw bo są one obroną naszej niepodległości.  

c.d.n.                                                            

Polski Zespół Medyczno-Prawny.

https://banbye.pl/embed/v_LlPf8SGbpVnC

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these